Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Заповни, будь ласка, уважно всі поля, щоб ми могли зв'язатись з тобою для уточнення усіх інших деталей для оформлення поїздки.
Імя
Прізвище
Email
Телефон
*оплачуючи даний тур Ви погоджуєтесь з умовами Договору оферти

Месопотамія - непопулярна і недооцінена Туреччина

Частина 1
Яку Туреччину Ви знаєте?

Щойно вернувся з поїздки, яка дещо перевернула мою голову і моє уявлення про Туреччину. Звикло не пишу лонгрідів, але цього разу бачу не втримаюсь і постараюсь викластись у більш як 2500 символів, котрі дозволяє FB.
До речі, підніматися на гору підйомником - це чи не найкраща ідея, якщо останні кілька місяців ти провів вдома. А ще краще ти це розумієш, коли знизу, поки ти сидиш на кріселку, яке везе тебе вгору, ти бачиш невеличку групку туристів, яка не подолала й третини шляху, а вже втомилася і розтягнулась так, ніби всі рушали з інтервалом у пів години. Але це їхній вибір. Їм десь і позаздрити можна, адже коли вони будуть на вершині, то відчуття будуть ще гостріші, бо вони "заслужили" на цей краєвид отим своїм складним підйомом.
Ось машина вже їде повільніше, а це означає, що ми з'їхали з траси і вже бачимо підйомники на Гимбу. Людей мало, гори вже ближче - настрій чудесний!
Окей, забули про втомлених підкорювачів гори. Ми приїхали. Головна родзинка Гимби - Чайовня, де чай і млинці смачніші у стократ, бо їсти їх можна, дивлячись на гори і будучи в горах. А ще в чайовні завжди пахне травами і грибами, які збирають у тутешніх лісах.
Насолодились краєвидами, наробили фото на кожному кроці і вирішили пішки спуститися до водоспаду Шипіт. Це зайняло нам годину і нарешті ми почули шум водоспаду. Як виявилось пізніше, це був ще й шум людей. Їх тут завжди багато, але це не заважає насолоджуватись красою водоспаду!
Купили вина та сиру і поїхали до озера Синевир, до кінця не розуміючи, чи встигнемо ми туди! А ще дорогою ми зустріли велику!!! дуже велику сіру свиню, яка просто собі гуляла по дорозі. Карпати… такі Карпати)
І ми таки встигли! Та ще й як! Ми приїхали на сам захід сонця і це було ВАААУ! Вогняні хмари на небі і в віддзеркаленні озера, людей - порахувати на пальцях рук, тиша навкруги, час до часу чути, як з води вистрибує риба, біля берега повзають раки…
Якась нереальна картина! Але в подорожах так буває. Це винагорода за те, що не сидиш на місці.
̶П̶е̶р̶ш̶а̶ ̶с̶е̶р̶і̶я̶ перший день завершився смачною піцою в готелі. Про другий розповімо у наступному матеріалі.
Василь Мікула
Мандрівник-професіонал та блогер початківець
Поділитися на Facebook: