Основна інформація

1
Дати подорожі
Не визначено. Можемо організувати під замовлення
2
Вартість
~7850 грн
3
Маршрут
Львів - Меджибіж - Умань - Олешківські піски - Скадовськ - Джарилгач - Лемурійське озеро(рожеве) - Асканія Нова - Буцький каньйон - Львів
4
Група
20 місць

Що входить у вартість

 • Усі трансфери за програмою
  Окрім факультативних (пароплав на о. Джарилгач і т.п.)
 • Оглядові екскурсії по програмі
 • Супровід керівника групи
 • Ночівлі у готелях
  2/3 -місні номери

Відкрий для себе Україну!

Приготуйтесь! Ми будемо Вас дивувати! Не коралами Червоного моря, не горами Франції. Ми відкриємо для Вас нову Україну! Ми й самі донедавна не знали,що вона така шалено красива! Підозрювали, звичайно, але щоб аж так! Словом, спершу гляньте маршрут, тоді фото і, якщо цього не буде достатньо - прочитайте детальну програму і швидко бронюйте місце, бо є підозра, що вони розлетяться миттєво!

Програма

1
Львів - Меджибіж - Умань
День 1

Наші пригоди розпочинаються! Цього дня нас чекає кілька сотень кілометрів, бо потрібно доїхати до центру України, але дорогою ми не будемо нудьгувати: буде багато цікавого про Україну та зупинка у чарівному селищі Меджибіж.
Після смачного обіду пройдемось з екскурсією по селищі і закінчимо її родзинкою - давньою фортецею.
Фортеця у Меджибожі, зведена між річками Південний Буг і Бужок, – одна з найбільших і найдавніших фортифікаційних споруд України.Нещодавно фортеця отримала статус заповідника, тож тут активно ведуться реставраційні роботи, діє музей та є можливість піднятися на "лицарську" вежу, яка зараз є оглядовим майданчиком.

Переїзд до Умані на нічліг.
2
Умань, парк "Софіївка"
День 2

Сьогодні нас чекають дива ландшафтного дизайну Національного дендрологічного парку «Софіївка». Парк заслужено вважають шедевром світового садово-паркового мистецтва кінця XVIII - початку XIX століть. Це зразок пейзажного паркового мистецтва - композиції води, землі, каменів, рослин, архітектурних споруд і скульптур. Площа парку сягає 180 гектарів.
Після того, як Ваші очі намилуються зеленню "Софіївки", додамо трохи контрасту, та вирушимо до пустелі!
Олешківські піски є найбільшим піщаним масивом у Європі. Складаються із безмежних барханів, висотою близько 5 м, і з негустою рослинністю. Трапляються місця, з яких не видно нічого, окрім піску. Відчуття - не передати словами!

Переїзд до Скадовська на нічліг.
3
Скадовськ
День 3

Цей день - день повного релаксу! Тільки Ви, сонце, пісок і море. Просто заплющте очі і уявіть це!
Нічліг у Скадовську.
4
Скадовськ - о. Джарилгач
День 4

Після дня відпочинку у Скадовську пропонуємо вирушити на пароплаві на найбільший острів України - Джарилгач! Хтось називає його українськими Мальдівами і ми розуміємо чому: чисте море, білий пісок, поряд з води вистрибують дельфіни… Шматок раю на землі!
Якщо ж Ви не бажаєте відвідати острів - можете залишитись у Скадовську та самостійно спланувати свій день.

Нічліг у Скадовську.
5
Лемурійське рожеве озеро, заповідник "Асканія Нова"
День 5

Ось тут дійсно будьте готові до того, що не зможете повірити власним очам! Адже ми їдемо на Лемурійське озеро! Що тут такого? Нічого, тільки вода у цьому озері - РОЖЕВА, а дно повністю вкрите сіллю!
Та озеро не лише красиве, а й лікувальне! Вода Лемурійського озера збагачена різноманітними мінералами, кислотами, вуглеводами, азотистими речовинами, солями, переважно хлористого магнію і калію, йодистого натрію, бромистого магнію. Саме ця рожева вода, взаємодіючи із грязями Сиваша, значно посилює їх якості.
На жаль, інфраструктура розвинена слабо, тож з собою доведеться взяти трохи прісної води, аби змити з тіла усю сіль, що залишить вода. Але тут є і плюс - тут рідко буває багато людей, тож можна буде спокійно насолодитись цією красою!

По обіді нас чекає нова пригода! Напевно, кожен зі школи пам'ятає, як вчителька географії розповідала про заповідник Асканія Нова. Але ніхто не розповідав, що там так круто! Асканія Нова - єдина в Європі ділянка типчаково-ковилового степу, якого ніколи не торкався плуг, – має велику наукову, культурно-пізнавальну та практичну цінність.
Історія заповідання його території нараховує близько 110 років. Суха мова статистики відмічає зростання тут 478 видів вищих рослин. Але вона не може передати різноманіття всіх проявів, букету запахів, притаманних лише дикому степу.
Тваринний світ заповідного степу, в основному, зберіг свою аборигенну фауну, за винятком крупних видів ссавців та птахів. Тут зустрічаються типові мешканці степового ландшафту: малий ховрашок, степовий байбак, тушканчик великий, заєць-русак, мишовидні гризуни, а також середні та дрібні хижаки: звичайна лисиця, степовий тхір, ласка.
У густому травостої мешкають не менше 1155 видів членистоногих, 7 видів земноводних і плазунів, 18 видів ссавців, в різні пори року зустрічається більше 270 видів птахів, з яких 107 видів залишаються на гніздування.
Після насиченого дня нас чекатиме дегустація вин у Виноробному господарстві Князя П.М.Трубецького.

Нічліг.
6
Буцький каньйон
День 6

Кажемо півдню України " до побачення" та вирушаємо досліджувати Буцький каньйон.
Це місце дійсно унікальне! На річці Гірський Тікич, яка протікає між скелями каньйону, була збудована перша в Україні гідроелектростанція. Тут же спадає водоспад „Вир". Вода Гірського Тікича летить, шумить і вирує по скелястих виступах гранітних каменів. Це диво природи не залишилось непоміченим і ще в 1972 році даному об'єкту було присвоєно статус державної пам'ятки природи місцевого значення.
Насолоджуємось красою та могутністю природи, аж поки сонце не піде на захід.

Переїзд на нічліг до Умані.
7
Вінниця
День 7

Останній день нашої подорожі. Попри те, що нас чекає довга дорога, ми не могли не показати Вам ще одне цікаве місто України - Вінницю. Пройдемось її вулицями, заглянемо у давні церкви та помилуємось річкою. І тільки тоді поїдемо до Львова!
Що не входить в вартість
Ми довіряємо твоєму смаку, тому ти можеш на свій розсуд вибрати куди хочеш піти за додаткову оплату.

Увага! Ціна на входи може змінитись, якщо так вирішить адміністрація заповідників та парків.
 • Вхід у Меджибізьку фортецю
  50 грн.
 • Вхід у парк "Софіївка"
  65 грн.
 • Вхід у заповідник "Олешківські піски"
  50 грн.
 • Пароплав на о. Джарилгач
  200 грн.
 • Вхід у заповідник "Асканія Нова"
  65 грн.
 • Дегустація вин у Виноробному господарстві Князя П.М.Трубецького.
  350 грн.

Зацікавило?

Просто надішли свій номер телефону і Юля зв'яжеться з тобою найближчим часом

Заходь на каву!

Наш офіс - в центрі Львова! Кава - смачна, офіс - теплий, люди - привітні! Заходь!
Пн-Пт: 10:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Email+ 38 (093) 898-87-17
Подаруй тур
Шукаєш небанальний класний подарунок? Поїздка - це завжди неперевершені емоції, незабутні враження, якіі точно дадуть зрозуміти наскільки тобі важлива людина, яка отримає такий подарунок.

Просто введи свій номер телефону, і Юля подзвонить найближчим часом, і проконсультує в якому форматі можна оформити подарунок туру.