Джип-Тур:
гірська мандрівка в Тушеті (Грузія)

Основна інформація

1
Дати подорожі
Не визначено. Можемо організувати під замовлення
2
Вартість
~650 дол
~18 070 грн
3
Маршрут
Тбілісі - Омало - Дартло - Дано - Квавло - Парсма - Квемо - Шенако - Дікло
4
Група
7 місць

Що входить у вартість

 • Авіаквитки в обидві сторони
  Київ-Тбілісі, Тбілісі-Київ
 • Медичне страхування
 • Трансфер в аеропорт Тбілісі і назад
  На стандартному автомобілі (седан, мінівен)
 • Весь трансфер під час туру на джипі Mitsubishi Delica
 • Всі зазначені в турі екскурсії
 • Обслуговування кваліфікованого гіда
 • Проживання в готелі в Тбілісі
  2 ночі на базі ВВ
 • Проживання в Омало в гостинному домі
  2 ночі на базі 3-разового харчування

Грузія без прикрас

Цей маршрут - тільки для справжніх мандрівників. Далеко від цивілізації, екстримально, із захопливими видами на гори Грузії. А щее...традиційна і смачнюча грузинська кухня та справжнє вино, від якого не п'янієш, а тільки веселієш.

Програма

1
Тбілісі
1 день - Переліт Київ - Тбілісі.
Трансфер в готель, поселення.
Вільний час у Тбілісі.
Нічліг в готелі.
2
Тушеті. Омало
2 день - Виселення з готелю.Початок нашої драйвової програми! Виїжджаємо на джипі в Тушеті через Гомборский перевал. Перше, що ми відвідаємо - це Кафедральний собор «Алаверди». Далі продовжуємо шлях до Омало. Якщо Ви бачили старий фільм "Міміно", то це селище видасться Вам дуже знайомим, адже зйомки проходили саме тут. Дорога пролягає через Великий Кавказький хребет через перевал Абано (2900 м.) Прибуття в село Омало.

Воно вкрай цікаво: майже з усіх боків плоска рівнина оточена крутими схилами. Омало ділиться на дві частини - Верхнє і Нижнє. Верхнє розташовується метрів на 200 вище, на окремій горі і саме там знаходиться скеля з декількома тушинськими вежами, яка вигідно виглядає з будь-якого ракурсу. Відразу за скелею починається крутий обрив, тому звідти дуже круто помилуватися навколишньою рівниною.

Поселення в гостинному домі.

Після невеликого відпочинку вирушимо відвідати вежі Кесело в ущелині Гомецарі. Фортеця Кесело була побудована в XIII столітті. В цей час Монголи вторглися на територію Грузії. Вежі фортеці використовувалися як укриття в разі нападу. Піднятися до фортеці можна тільки з півночі, з боку фортечного муру. З інших трьох сторін захистом служать неприступні скелі. До 20 століття від веж залишилися лише руїни. Відновлювальні роботи почалися в 2003 році. Були повністю відновлені 7 веж. Під час робіт використовувалися середньовічні будівельні технології. Через важкодоступність району, туристів дуже мало, тому можна буде сповна насолодитися атмосферою справжньої Грузії. Тут же відвідаємо дивовижне село Дочу, що розташоване на висоті 2050 метрів над рівнем моря. Повернення в гостинний дім.

Вечеря і ніч в Омало.
3
Дартло. Дано. Квавло. Парсма
3 день - Сніданок. Виїзд на екскурсію. Цього дня ми побачимо найкрасивіші місця Тушеті.

Дартло – одне з найвисокогірніших сіл в Тушеті та село Дано. Будинки і вежі Дартло носять статус пам'ятника культури і в останні роки відновлюються силами держави і міжнародних організацій. На довгу тушетінську зиму в селищі ніхто не залишається, хоча подейкували, що в останні роки там зимувала одна людина. Словом, туристів Дартло чекає тільки в літній час.

Квавло - розташоване приблизно в 10 кілометрах від Дартло. Село відоме своєю особливою архітектурою вежами з пірамідальною покрівлею.

Парсма - Село, в якому зупинився час. Не зважаючи на пошкоджені будинки і вежі, село добре зберегло свій первісний вигляд. Тут є вежі оборонної функції, висота яких коливається від 1,5 до 5 метрів, залежно від поверховості. У стінах є вікна та місця для амбразур.

Повернення в Омало. Вечеря і ніч в гостинному домі.
4
Квемо. Шенако. Дікло
4 день - Виселення з гостинного дому. Виїзд на екскурсію в Квемо. Тут ми відвідаємо Шенако – друге за величиною село в регіоні. Тут знаходиться єдиний православний храм у всьому регіоні церква Самеба, побудований в 1843 році. Фрески в ньому були оновлені відносно недавно, на початку нашого століття. Сусідить церква зі святилищем, «ніші». Так язичництво і християнство в черговий раз переплітаються в цьому дивовижному місці.

Далі відвідування ще одного високогірного села - Дікло. Через Шенако проходить дорога в Дікло, місце, відоме своєю фортецею. Місцеві жителі стверджують, що одного разу в XIX столітті 16 відважних воїнів більше двох тижнів обороняли її від десятитисячної армії, яка прийшла з Північного Кавказу. Фрагменти фортеці можна так оглянути.

Виїзд в Тбілісі.

Поселення в готелі. Вільний вечір в Тбілісі.
5
Додому
5 день - Сніданок.
Трансфер в аеропорт Тбілісі.
Переліт до Києва.

Зацікавило?

Просто надішли свій номер телефону і Юля зв'яжеться з тобою найближчим часом

Заходь на каву!

Наш офіс - в центрі Львова! Кава - смачна, офіс - теплий, люди - привітні! Заходь!
Пн-Пт: 10:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Email+ 38 (093) 898-87-17
Подаруй тур
Шукаєш небанальний класний подарунок? Поїздка - це завжди неперевершені емоції, незабутні враження, якіі точно дадуть зрозуміти наскільки тобі важлива людина, яка отримає такий подарунок.

Просто введи свій номер телефону, і Юля подзвонить найближчим часом, і проконсультує в якому форматі можна оформити подарунок туру.