Класно класом разом мандрувати!

Основна інформація

1
Дати подорожі
Не визначено. Можемо організувати під замовлення
2
Вартість
~500 грн
3
Маршрут
Львів - Яблунівка - Басівка - Раковець - Львів

Що входить у вартість

  • Вхідні квитки у равликову ферму
  • Частування на равликовій фермі
  • Вхідні квитки у криївку в с. Басівка та театралізоване дійство
  • Усі трансфери за програмою
  • Супровід керівника групи
  • Медичне страхування

Весело, інформативно, пізнавально!

Нас чекає незабутній та насичений день!

Ми побачимо, як вирощують равликів та чим їх годують, відвідаємо справжню криївку, до якої нас приведуть повстанці. А наприкінці дня дізнаємося історію цілющого джерела та ще й вживу побачимо його!
Програма
Виїзд о 9:00.
Равликова ферма у Яблунівці
Це ідеальне місце для вирощування равликів породи Helix Аspersa Muller – «маленький сірий равлик». В цій місцевості немає підприємств важкої промисловості, а саме фермерське господарство розташоване в екологічно чистій зоні. Ми зможемо подивитися на те, як ростуть молюски і чим їх годують. А опісля - пограти веселі ігри та поласувати лавандовим печивом з какао.
Наступний пункт подорожі - село Басівка.
Тут ми зустрінемо повстанців, які проведуть нас до справжньої криївки. У 40-50 роках XX ст. деякі військові інженерні споруди у Басівському лісі використали вояки УПА. На місці двох бліндажів була створена підпільна типографія, де зараз діє музей-криївка.
16 серпня 2009 року жителі села Басівки посвятили місце під встановлення пам'ятного знаку, який було відкрито 22 серпня 2010 року. У посвяті місця брала участь "Андрійка", але до відкриття вона не дожила. Та завдячуючи їй були відкриті невідомі сторінки боротьби за незалежність України групи повстанців "Скорого" і "Рути".
Музей було відкрито і освячено на початку вересня 2014 р.
Криївка була відтворена за описами Володимири Кулик у такому самому вигляді, якою вона була під час діяльності повстанців. Підземелля складалося з двох основних приміщень, між якими був прокладений тунель довжиною 30м. У одній кімнаті працював і проводив наради провід повстанців, а у іншій вели документацію жінки-друкарки. Після відтворення криївки у 2014 р. тут знаходилися піч, каганці, друкарські машинки і побутові речі повстанців. У тунелі була розміщена міні-каплиця, одним із експонатів якої був "Молитовник українського народу" (1947 р.). У криївці облаштували музейну кімнату, де розмістили накази про нагородження упівців та фото із зображеннями нагород, тут також зберігалася брошурка "Літопис УПА", світлини та листи повстанців. Відомо, що у тут знімали кінострічки – "Історія однієї криївки", "Останній бій в Басівці" та інші.
В давніх часах, на території, де знаходиться тепер чудотворне джерело, було поле. Під час сільськогосподарських робіт господар виявив, що із під землі, пробивається джерело. Невідомо чому, але чоловік звелів його замурувати, після чого він несподівано осліп.Так прожив він сліпим два роки. І ось, одного разу, йому приснився сон, в якому було сказано, що він прозріє лише тоді, коли відкриє джерело та тричі вмиє обличчя його водою. Чоловік прислухався до незвичайної поради і, виконавши вказане, вмить прозрів.
З подяки за зцілення, неподалік джерела, той чоловік звів муровану каплицю Положення ризи Пресвятої Богородиці. Є також твердження, що капличка була збудована на честь появи чудотворної ікони Пр. Богородиці, яка – за переданням – з'явилась на дубі біля цілющої води чудотворного джерела. А ще інші джерела говорять, що в сиву давнину, над цим джерелом таки об'явилася Матінка Божа. Хоча ці твердження мають дещо відмінне представлення, їх об'єднує особлива присутність Пр. Богородиці у цьому чудотворному місці, яку відчуваємо ще сьогодні.
Від того часу, коли той чоловік отримав зцілення, джерело виявилося благословенним і цілющим. Люди приходили сюди молитися і через віру й молитву отримували зцілення від води чудотворного джерела. В каплиці почали проводитися Богослужіння. Чутка про це святе і чудотворне місце скоро розійшлася по всюди – до нього ринули численні прочани та паломники з усіх куточків нашого краю. Віками звідусіль сюди прибували люди, щоб помолитися і отримати зцілення.
Переїзд до Львова. Прибуття орієнтовно о 18 - 19 год.

Що не входить у вартість

  • Особисті витрати

Зацікавило?

Просто надішли свій номер телефону і Юля зв'яжеться з тобою найближчим часом

Заходь на каву!

Наш офіс - в центрі Львова! Кава - смачна, офіс - теплий, люди - привітні! Заходь!
Пн-Пт: 10:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Email+ 38 (093) 898-87-17