Актуальне

Португалія відкривається для українців з 26 липня – Кулеба

Готуйте валізи!
З понеділка, 26 липня, українські громадяни зможуть відвідати Португалію. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.
"Португалія відкривається з 26 липня для всіх типів подорожей українців згідно з рекомендацією Ради ЄС. Країна за країною повертаємо повноцінну дію безвізу з ЄС. Перед купівлею квитків перевіряйте всі умови в'їзду до країн на нашій інтерактивній мапі."
Правила в'їзду:
Режим тимчасового в'їзду Відповідно до Рішення Ради Міністрів Португальської Республіки 7374-Е/2021 від 23.07.2021 р. в'їзд громадянам України на континентальну Португалію будь-яким транспортом дозволений, наразі тимчасово, у період з 00 год. 00 хв. 26 липня ц.р. до 23 год. 59 хв. 08 серпня ц.р. Як зазначається компетентними органами Португалії, рішення може бути переглянуте у будь-який момент.

Водночас, залишатиметься чинною вимога про надання:

довідки з негативним результатом тестування на COVID-19 методом ампліфікації нуклеїнових кислот (NAAT, наприклад ПЛР-тест), зроблений протягом не більше ніж за 72 години до подання документа (не розповсюджується на дітей до 12-ти років) АБО довідку про результати швидкого тесту на антитіла до COVID-19 (TRAg), зроблений в період не більше ніж за 48 год. до подання довідки.

Також дозволено прибуття до Португалії з будь-якою метою подорожуючим, у тому числі громадянам України, які мають дійсний європейський (виданий в будь-якій країні ЄС) КОВІД сертифікат (в паперовому або в електронному варіанті).

На Мадейру та на Азорські острови в'їзд дозволений для громадян України з будь-якою метою, в тому числі дозволені туристичні подорожі по безвізу.


Ми розуміємо, що до 8 серпня мало хто наважиться на таку авантюру - ось так зібрати валізу і поїхати у Португалію.

Проте це дуже хороший знак і надія на те, що ця неймовірно красива країна згодом відкриється для нас надовше, а отже ми зможемо нарешті чкурнути туди!

Не дарма ж ми таку крутезну програму розробили, правда ж?

Тож якщо Ви хочете разом з нами хочете туди поїхати - залишайте попередню заявку і ми будемо тримати Вас в курсі усіх подробиць щодо мандрівки!
*Інформація станом на 26.07.2020
Джерело: Поради подорожуючим від консульської служби України
Поділитися на Facebook: