Месопотамія з відпочинком на морі в Ердемлі

Авіа з Києва

Основна інформація

1
Дати подорожі
Не визначено. Можемо організувати під замовлення
2
Вартість
~975 €
~32 643 грн
3
Маршрут
Київ - Шанлиурфа - Гьобеклі-Тепе - Мардін - Дара - Каракуш - Немрут - Харан - Халфеті - Газіантеп - Анамур - Адана - Київ
4
Група
20

Що входить у вартість

 • Авіаперельоти
  Turkish Airlines;
 • Трансфери
  Усі трансфери по програмі (в т.ч. спецтрансфер на гору Немрут)
 • Прогулянка на кораблику
  По річці Євфрат в затоплене місто Халфеті
 • Нічліг
  Проживання в готелях 4 * і 5 * зі сніданками та вечерями;
  в Ердемлі 3 доби - all inclusive
 • Супровід керівника групи
 • Екскурсії по програмі

Незвіданий Схід

12 тисячоліть тому між Тигром і Євфратом, виникла могутня Месопотамія. Сьогодні ми запрошуємо вас доторкнутися до живої історії, яка відступає від нас неймовірно далеко.
Нас чекають стародавні мечеті і мінарети, ассирійські монастирі, римські мости, таємничі печерні міста, стародавні міські кам'яні стіни Діярбакира, які можна порівняти хіба що з Великою Китайською стіною, унікальні давньоримські мозаїки Газіантепа, на яких у вічній битві застигли амазонки.

А після насиченого екскурсіями і враженнями подорожі насолодитеся повним релаксом в ласкавих бірюзових водах Середземного моря. Обіцяємо, що за 8 днів ви побачите зовсім іншу, прекрасну і невідому Туреччину, колиску цивілізацій і встигнете вдосталь напляжитись з all inclusive!

Програма

1
День 1
Переліт Київ - Стамбул; Стамбул - Шанлиурфа
Приліт в Шанлиурфа. Трансфер і заселення в готель.

Екскурсія на Святе озеро Карпів (Баликли-Гель). Древня легенда говорить, що саме це місто було тим самим Ур Халдейським, де жив пророк Авраам, родоначальник арабського і єврейського народів, до якого сягають три світових релігії - юдаїзм, християнство та іслам. Легенда говорить, що правив там в далекі часи цар-язичник Німрод і він був розгніваний тим, що Авраам відмовляється поклонятися ідолам і велів кинути пророка в яму з вогнем. Однак спекотне полум'я дивовижним чином перетворився на прохолодну воду, а дрова стали великими коропами, нащадки яких і донині плавають в священному озері. Побачимо також і печера пророка Авраама.

Увечері - Сира гаджесі - вечеря в печерному ресторані з національними танцями і піснями і майстер-класами. Ночівля в Шанлиурфа.

2
День 2
Гьобеклі-Тепе - Мардін
Сніданок в готелі, виселення. Екскурсія в археологічний музей Халеплібахче (музей мозаїки), де ви зможете побачити кращі зразки східно-римського музичного мистецтва із зображенням героїв грецької міфології. Потім ви відвідаєте Гёбеклі-Тепе - найдавніший мегалітичний в світі храмовий комплекс, якому вже 12000 років. Тільки уявіть - він старший за Єгипетські піраміди!
Переїзд в Мардін. Обід (за додаткову плату). Відвідування монастиря. Дегустація ассирійського вина.

Мардін - дивовижне кам'яне місто, вулиці якого підіймаються на схили гори, увінчаної грізною фортецею, яка була відома ще в 4500 році до нашої ери. На початку нашої ери Мардін вже представляв собою те, що ми можемо бачити зараз - і з тих пір стара частина анітрохи не змінилася. У 1960 році Мардін був узятий під охорону ЮНЕСКО. Населення міста багатонаціональне, в ньому живуть курди, араби, ассірійці, турки і вірмени. Асирійські християнські церкви і монастирі мирно сусідять з численними мечетями.

Екскурсія по нічних вулицях Мардіна. Купівля знаменитого синього мигдалю! Ночівля в місті.

3
День 3
Дара - Диярбакір - Немрут-Даг - Шанлиурфа

Сніданок в готелі, виселення.
Відвідування нових розкопок стародавніх храмів недалеко від Мардіна. Огляд античного міста Дара. Ранньовізантійське місто Дара було засноване в 505 році імператором Анастасієм I, лише через 30 років з моменту падіння античного Риму. Воно було одним з найважливіших центрів Месопотамії, завдяки своєму розташуванню на Шовковому Шляху. Розкопки тут ведуться з 80-х років минулого століття, але до цих пір відкрито не більше 10% всієї території міста. Сьогодні це улюблене місце туристів і молодят для фотосесій: ви побачите частину міської стіни, цистерни для зберігання води, скельні гробниці, церкви, агору, мости і різні господарські приміщення, які підтримували повсякденне життя жителів міста.

Переїзд в Диярбакір. Античний місто Арсемея, заснований на початку II століття до н.е. Міст Джендере, будівництвом моста керував римський полководець Сертум Северус і побудував цей міст на честь своєї дружини Юлії Доміно. Вас чекає одне з найдивовижніших пригод в цьому турі - Немрут-Даг, гора богів, унікальний пам'ятник періоду еллінізму, об'єкт всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Каракуш Тюмюлюс - це родинний цвинтар, мавзолей жіночої половини царської сім'ї. Його побудував цар Коммагина Мітрідат II Каллінікос в честь своєї матері Ісіас, про що є напис на камені. Свою назву цей мавзолей отримав від статуї орла на колоні. Ви зустрінете захід сонця на горі Немрут і побачите гробницю-святилище, оточену гігантськими статуями 8-9 метрів заввишки - незабутнє видовище і абсолютно непередавані відчуття! Вечеря на березі річки. Переїзд в Шанлиурфа. Ночівля в готелі.

4
День 4
Харран - Халфеті - Газіантеп

Сніданок в готелі, виселення.
Вільний час на ринку Шанлиурфа. Екскурсія в древнє місто Харан, його назву можна перекласти як "місце, випалене сонцем". Бажаючі можуть зробити фото в національних костюмах і сукнях.

Халфеті - затоплене місто, який називають «прихованим раєм» Туреччини або "Турецькою Венецією". Велика частина нижнього міста знаходиться частково у воді і під час прогулянки на човні ви потрапите під чарівність стародавніх кам'яних будинків, веж і зачаруєтесь кладкою стін стародавньої фортеці Румкале (Римський палац), що стоїть біля витоків Євфрату.
Прогулянка на кораблі по біблійної річки Євфрат. Вечеря на річці Євфрат. Переїзд і ночівля в Газиантепі.

5
День 5
Ердемлі, відпочинок на Середземному морі

Сніданок в готелі, виселення.
Сьогодні ви відвідаєте Зеугма - найвідоміший музей мозаїк світу, а також древній базар виробів ручної роботи з міді і дерева, інкрустованого перламутром!
Обід в місцевому ресторані (за додаткову плату). Виїзд в Анамур, поселення в готель 4 * (АI). Вечірнє купання в Середземному морі.
  6
  День 6
  Ердемлі, відпочинок на Середземному морі

  Вільний час для відпочинку на Середземному морі. Пропонуємо вам здійснити прогулянку на кораблі до бухти, де плавають черепахи Каретта-Каретта. Купання у відкритому морі.

  Щороку на пляж Ізтузу, або Черепаший пляж, припливають Черепахи Каретта Каретта, або двоголова черепаха. Більше тисячі особин прагнуть сюди, щоб залишити в теплому піску кладку. У період з червня по серпень самки черепах вночі виходять на теплий пісок, викопують ямки глибиною до 60 сантиметрів і відкладають яйця.


  Побачити черепах на піску можуть тільки в нічний період. Вони відстежують їх пересування і відзначають місця кладки спеціальними захисними кошиками. Черепаший пляж вважається заповідником, тому час відвідування туристами обмежений. Відвідати його можна з 8 ранку до 8 години вечора.
  7
  День 7
  Ердемлі, відпочинок на Середземному морі

  Вільний час для відпочинку на Середземному морі.
  В цей день рекомендуємо здійснити подорож до водоспадів гори Тарсус.

  Високо в Таврських горах бере початок річка Бердан, яка стрімко мчить до Середземного моря потужними потоками, утворюючи мальовничі каскади. Біля водоспадів Тарсус розбитий парк, тут завжди тінистих і прохолодно, а повітря насичене цілющим запахом евкаліптового дерев. Дивовижне місце для відпочинку і прогулянок!

  Купання в морі по поверненню з корабля.

  8
  День 8
  Ердемлі - Анана - переліт у Київ

  Вільний час для відпочинку на Середземному морі. Трансфер в а / п Адани, виліт до Києва.


  * Ціна зазначена станом на 20/05/2021. У разі зміни вартості квитка, ціна може змінюватись.

  ** Ціни котрі не входять у вартість поїздки і зазначені у дужках - орієнтовні

  Що не входить в вартість
  Ми довіряємо твоєму смаку, тому ти можеш на свій розсуд вибрати куди хочеш піти за додаткову оплату.
  • Медичне страхування
  • Туристичний збір у готелях (city-tax)
  • Квитки в музеї
   40 € (обов'язковий платіж)
  • Доплата за SNGL
  • Факультативні екскурсії
  • Чайові гіду, особисті витрати

  Зацікавило?

  Просто надішли свій номер телефону і Юля зв'яжеться з тобою найближчим часом

  Заходь на каву!

  Наш офіс - в центрі Львова! Кава - смачна, офіс - теплий, люди - привітні! Заходь!
  Пн-Пт: 10:00-18:00
  Сб-Нд: вихідні
  Email+ 38 (093) 898-87-17
  Подаруй тур
  Шукаєш небанальний класний подарунок? Поїздка - це завжди неперевершені емоції, незабутні враження, якіі точно дадуть зрозуміти наскільки тобі важлива людина, яка отримає такий подарунок.

  Просто введи свій номер телефону, і Юля подзвонить найближчим часом, і проконсультує в якому форматі можна оформити подарунок туру.