© 2020 dy-vo.com

Різдво в Меджугор'є + термали Угорщини

Партнерський виїзд

Основна інформація

1
Дати подорожі
Не визначено. Можемо організувати під замовлення
2
Вартість
~160 € + 200грн*
~5320 грн.
3
Маршрут
Львів – Будапешт – Меджугор'є – Мостар – Будапешт – Хайдусобосло – Дебрецен – Львів
4
Група
45 місць

Що входить у вартість

Переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту
Супровід керівника групи
Проживання в готелях 3* або 4*
Харчування - сніданки та обіди в Меджугор'ї, сніданки в Угорщині.
Екскурсія в Будапешті
Увага! Для перетину кордону потрібно пред'явити документ про проходження ПЛР-тесту на Covid-19, або сертифікат про повну вакцинацію. Ми організовуємо проходження тесту у вашому місті перед виїздом. Якщо на момент виїзду, законодавством ЄС та Боснії будуть скасовані ці вимоги, ПЛР-тестування буде відмінене.
В програмі туру:
4 дні молитовної програми в Меджугор'є – місці об'явлень Богородиці;
спільне святкування Різдва Христового разом з паломниками з усього світу;
екскурсія-прогулянка у старовинне боснійське місто Мостар та на водоспад Кравіце;
екскурсія святковим Будапештом та прогулянка на кораблику по Дунаю;
відпочинок в термальних басейнах в Хайдусобосло та в Дебрецені (2 дні);
різдвяні закупи в маркеті Tesco в Угорщині.
22 грудня. День 1. Виїзд з України.
-1-
Збір групи у Львові
Точний час і місце посадки в автобус просимо уточнювати перед поїздкою. Виїзд з України. Переїзд в Угорщину.
-2-
За умови швидкого проходження кордону, зможемо відвідати Будапешт
За умови швидкого проходження кордону, зможемо відвідати Будапешт. Нас чекає незабутня вечірня екскурсія на кораблику по Дунаю з келихом шампанського та чарівними панорамними видами з річки на архітектурні шедеври Будапешту. Розповідь гіда про історію і життя цього міста залишать у вашому серці тільки неповторні враження! (за бажанням, вартість €15).
-3-
Переїзд в Боснію та Герцеговину
Продовжуємо рух до готелю. Проходження кордону.
День 2. Прибуття до Меджугор'є.
Ранкове прибуття в Меджугор'є, поселення в готель / пансіон.

Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор'є. Відвідування церкви Св. Якова, мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча - колишнього пароха Меджугор'я, що багато трудився для розвитку школи Марії. Обід. Вільний час.

17:00 - вечірня молитовна програма, яка є основною та обов'язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор'ї. Молитва Вервиці, Свята Меса, Вервиця Миру, молитви за зцілення душі і тіла, адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах).
День 3. Меджугор'є. Піст на хлібі і воді.
Літургія українською мовою в східному обряді в каплиці адорації. Сніданок. (в цей день у нашої групи піст на хлібі та воді). Молитва з розважаннями таїнств вервиці на горі об'явлень Подбрдо.

Екскурсія до водоспаду Кравіца. Водоспад Кравіца (Kravice Waterfalls) – одне з найкрасивіших місць Боснії і Герцеговини. Кравіца – це не просто один водоспад, це комплекс водоспадів, які утворили природний амфітеатр. Тут відкриваються просто неймовірні краєвиди, які варто побачити кожному.

Повернення в Меджугор'є. Можливе відвідування спільноти "Ченаколо", яка заснована італійською монахинею сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей.
Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві. Ми зможемо побачити своїми очима, як молитва зцілює від таких недуг, де звичайна медицина безсильна.

Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць.
Обід, вільний час.

Надвечір'я Різдва Христового. 17:00 – вечірня молитовна програма, яка є основною та обов'язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор'ї. Молитва Вервиці, Свята Меса, Вервиця Миру, молитви за зцілення душі і тіла, адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах). Після молитовної програми українські паломники традиційно збираються на українську коляду. 24:00 - УРОЧИСТА РІЗДВЯНА ЛІТУРГІЯ. Святкова вистава спільноти Ченаколо для паломників.
День 4. Меджугор'є. Різдво Христове. Хресна Дорога на горі Кріжевац.
Літургія українською мовою в східному обряді в каплиці адорації. Сніданок.
Запрошуємо на різдвяну прогулянку в Мостар. Мостар (Mostar) – одне з найвідоміших міст не тільки в Боснії і Герцеговині, а й на території усіх Балкан. Якщо ви їдете в Боснію, ви не можете не відвідати цю популярну локацію. Мостар став відомим завдяки своєму мосту, від якого власне і походить назва міста. І хоча в місті, крім цього, є ще два мости, найпопулярнішим залишається Старий Міст, який внесений в всесвітню спадщину ЮНЕСКО. Окрім моста Ви можете побачити ще не одну цікаву пам'ятку в місті.
Мова йде про турецькі будинки-музеї Кайтаза та Бишчевича, мечеть Коски Мешмед-Паші та Хаджи-Куртову мечеть. Вільний час.
Повернення в Меджугор'є, обід.
17:00 - вечірня молитовна програма, яка є основною та обов'язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор'ї. Молитва Вервиці, Свята Меса, Вервиця Миру, молитви за зцілення душі і тіла, адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах).
День 5. Меджугор'є. Переїзд в Угорщину.
Літургія українською мовою в східному обряді в каплиці адорації. Сніданок.

Можлива зустріч з Ненсі і Патріком - колишніми атеїстами мільйонерами, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор'є. На даний час вони проживають в Меджугор'є, розповідаючи свідоцтво свого життя паломникам та служать для священиків, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому замку.


17:00 - вечірня молитовна програма, яка є основною та обов'язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор'ї. Молитва Вервиці, Свята Меса, Вервиця Миру, молитви за зцілення душі і тіла, адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах).

Ввечері виїжджаємо з Меджугор'я. Переїзд в Угорщину.
День 6. Будапешт. Відпочинок у термальних водах.
Ранкове прибуття в Будапешт. Оглядова екскурсія містом з екскурсоводом. Ми побачимо легендарні пам'ятники історії Буди і Пешту – Площу Героїв і славетний пам'ятник Тисячоліттю, архітектурний ансамбль Хуняді, Парламент, набережну Дунаю, базиліку св. Матяша (місце вінчання і усипальниця багатьох угорських королів), Рибальський бастіон та Королівський палац, з яких відкривається неймовірно красива панорама на Будапешт та Дунай.
Переїзд в Хайдусобосло, поселення в готель. Відпочинок в термальних басейнах. Шукали блакитне золото – знайшли гаряче. Так угорське місто з хитромудрою назвою Хайдусобосло
(Hajdúszoboszló) перетворилося у процвітаючий термальний курорт. На початку минулого століття тут бурили газову свердловину, однак на поверхню вирвався не метан, а води термального джерела.

Термальна вода – це «гаряче золото» Хайдусобосло. У місті діє найбільший в Угорщині водолікувальний комплекс Hungarospa, територія якого охоплює 30га. Вода коричневого кольору з характерним запахом подається у купальні зі свердловини понад кілометрової глибини.
День 7. Дебрецен. Повернення в Україну.

Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в Дебрецен. Відпочинок в термальних купальнях. Лікувальна купальня в парку Надьердьо (Великий ліс) з 1960 року - одне з найпопулярніших курортних місць східної Угорщини. Місцева вода за складом і лікувальним ефектом нагадує води курорту Хайдусобосло.
Комплекс утворюють приміщення купальні, пляж з термальними і звичайними басейнами та критий «Середземноморський» аквапарк Aquaticum. Тут же знаходиться термальні джерела, навколо якого споруджено лікувальний комплекс, що складається з готелю "Aqvaticum Debrecen Termal", вісімнадцяти басейнів та термальних бань. Лужна вода джерела має температуру 63 градуси і містить хлор, вуглеводень, йод, бром та сіль. Після купалень невеликий шопінг в ТЦ Tesco, щоби купити подарунки рідним і виїзд в Україну.

Прибуття до Львова пізно ввечері.
Ми залишаємо за собою право змінювати порядок програми залежно від обставин та без втрати значимості об'єктів.
Що не входить в вартість
Харчування, не передбачене готелями
Особисті витрати
ПЛР-тест на Covid 19
(орієнтовна вартість 690 грн.);
Медичне страхування
170 грн.
Вартість синхронного перекладу молитовної програми
2 €
Екскурсія та вхідний квиток на водоспад Кравіца
€8 (за бажанням)
Прогулянка на кораблику по Дунаю
за бажанням
Вхідні квитки в термальні купальні

Зацікавило?

Просто надішли свій номер телефону і Юля зв'яжеться з тобою найближчим часом

Заходь на каву!

Наш офіс - в центрі Львова! Кава - смачна, офіс - теплий, люди - привітні! Заходь!
Пн-Пт: 10:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
Email + 38 (093) 898-87-17