Ізраїль: чотири моря

НЕ ПАЛОМНИЦЬКИЙ ТУР;)

Основна інформація

1
Дати подорожі
Не визначено. Можемо організувати під замовлення
2
Вартість
~825 $
3
Маршрут
Львів - Тель-Авів - Міцпе Рамон - Ейлат - Червоне Море - долина Ваді Кельт - скеля Арбель - Голанські висоти - Акко - Яффа - Львів
4
Група
8 місць
Що входить в вартість
 • Авіапереліт
 • Базове медичне страхування
 • Сніданки
 • Проживання
 • Перевезення автобусом
 • Супровід україномовного гіда по всьому маршруту

Ізраїль, якого Ви не знали

5 днів, 4 моря. Як таке можливо? - В Ізраїлі можливо все!

Тут ми зануримося в атмосферу найстаріших міст світу, відвідаємо найзнаковіші місця для всіх християн. Тут ми побачимо Ізраїль з іншого ракурсу - його гори, пустелі, каньйони та печери. Ти нарешті зрозумієш, ЯК країна з такими обмеженими природними ресурсами змогла вийти на такий рівень розвитку в багатьох сферах.

Ти не побачиш Ізраїль. Ти його відчуєш.
Алекс Гальчинський - гід по Ізраїлю
Алекс Гальчинський
Наш гід
Хто я є? За освітою я психотерапевт з досить великим досвідом в лікуванні дітей, підлітків та їх батьків. Я лікую, викладаю та супервізую інших колег-психотерапевтів.

Також я військовий з 13-ти років. Вдягнуши форму в військовому ліцеї ім. Героїв Крут я до сьогодні служу, але зараз вже в Армії Оборони Ізраїлю в званні майора та на посаді командира роти евакуації. Моїм завданням є евакуація бійців та техніки з поля бою. Цікава служба, багато адреналіну та взаємодія з підлеглими та командирами.

Але є в мене одна слабинка: я дуже люблю подорожувати і це в мене змалку. Проживаючи в Ізраїлі 25 років я його сходив вздовж та впоперек по різних, дуже цікавих маршрутах. Як хоббі, я сам прокладаю маршрути по карті і досліджую їх. Вже існує чимало місць, які я знайшов.

Поєднавши любов до роботи з людьми та до мандрів я винайшов ідеальний, на мою думку, вид туризму, котрий орієнтований на мандрівника: мій клієнт каже, що він хоче/мріє бачити, а я для нього будую маршрут. Тобто, я повністю підлашовуюсь під бажання таможливості пілігріма. Туризм святого Миколая. Ви загадуєте бажання - я його здійснюю.

В наших подорожах ми вчимося емоційно відчувати це місце, в котрому ми знаходимося, а не лише його бачити. Емоції - основний канал сприйняття світу і відповідно на них ми надаємо найбільше уваги. На сході прийнято гарно приймати гостей та смачно іх годувати. Ізраїль треба досліджувати та відчувати серцем, а краще - з філіжанкою запашної та ароматної кави.
1 день. 16 лютого
-1-
Виліт з Львова до Тель-Авіву
Приліт о 13:20 год.
Проходження кордону.
-2-
Здача ПЛР тесту, трансфер у готель
У готелі чекаємо результатів тесту (зазвичай вони готові за 6-8 годин) - без тесту пересування країною неможливе.
-3-
Нічліг у готелі в Тель-Авіві.
2 день. 17 лютого
Міцпе Рамон. Ейлат
Сніданок у готелі.

Виїзд аби зустріти схід сонця на малому кратері вулкану біля міста Міцпе Рамон.
Це одне з найбільш вражаючих та унікальних місць в Ізраїлі. Величезна западина, ширина близько 9.5 км, довжина 40 км та глибина 500 метрів. Була створена протягом сотень мільйонів років захоплюючого процесу ерозії ґрунту в пустелі Негев. Кратер пропонує відвідувачам безліч особливих верств гірських порід, магматичних явищ, древніх вулканічних місць, джерел, хребтів та безлічі свідчень людського життя в цьому районі протягом тисячоліть.

Відвідаємо найкрутіше курортне місто Ейлат – це неповторне поєднання краси природи, відпочинку, шопінгу, розваг та нічного життя. З оглядового майданчику проглядаються не тільки околиці Ейлата, а й території відразу чотирьох держав: Ізраїлю, Єгипту, Йорданії та Саудівської Аравії. Головне, щоб була ясна погода.

Відпочинок на Червоному морі - одному з найтепліших та найкрасивіших морів у світі.

Ночівля в готелі в Ейлаті.
3 день. 18 лютого
-1-
Підводна Обсерваторія
-2-
Мертве море
-3-
Долина Ваді Кельт
Сніданок у готелі.

Сьогодні нас чекає захоплююча екскурсія у Підводну Обсерваторію. Оглядові зали вбудовані на 6-метрову глибину, а за склом, пропливають сотні яскравих екзотичних риб. Головний атракціон, який у жодному разі не можна пропустити (він стартує в 11:00 ранку), - це годування акул: аквалангісти спускаються в акваріум зі свіжою рибою і кальмарами і пригощають зубастих хижачок прямо з рук.

Наступна зупинка - Мертве море. Думаємо, тут і не варто щось писати, адже всі знають про його унікальність та користь. Обов'язково захопіть із собою газету, щоб зробити фото "я читаю газету, лежачи на воді".

Ще одна перлина цього дня - Ваді Кельт - це долина, що простяглася із заходу на схід Юдейської пустелі, неподалік Мертвого моря. В наймальовничішому місці каньйону є оазис з невеличним струмком, водоспадом, кущами та пальмами. В скелях над оазисом - келії монастиря св. Георгія Хозевіта.

У візантійський період тут було засновано великий грецький православний монастир - Святого Георгія. Монастирський комплекс розташований на скелі над долиною.
Монастир св. Георгія - типовий для Палестини гірський монастир побудований в V або VI столітті, зруйнований персами і відновлений в XIX столітті. Нинішня церква стоїть на залишках візантійського храму, мозаїчна підлога якого подекуди збереглася.

Нічліг у Тверії.
4 день. 19 лютого
-1-
Трекінг на скелю Арбель
-2-
Знайомство з друзами
-3-
Трекінг Голанськими висотами
Ранній виїзд з готелю. Сніданок.
Цей день буде активним, тому одягайтесь зручніше, взувайте найкомфорніше взуття і гайда до пригод!
Піднімаємось на скелю Арбель (Гора Арбель нависає прямо над Галилейським морем). Вершина гори знаходиться на висоті 181 м над рівнем моря (380 м над рівнем Мертвого моря та околиць гори) і домінує над навколишньою територією, більша частина якої знаходиться нижче за рівень моря. На горі та її схилах розмістилися чотири села: Кфар Зейтім, Арбель, Кфар Хіттім та Міцпа. З оглядового майданчика на вершині гори видно практично всю Галілею, зокрема Цфат і Тверію, Голанські висоти і більшість Галілейського моря. Зі скель гори б'є джерело Арбель.

Біля підніжжя гори Арбель знаходиться Ваді Хамам, що в перекладі з арабської означає «Струмок голубів». Безліч голубів переховується в печерах серед скель.
Обід в друзькому ресторанчику.
Познайомимось з релігією та особливістю Друзів. Друзи — релігійна спільнота, розташована перш за все в Лівані, Ізраїлі, і Сирії, традиційна релігія якої почала відгалуження від ісмаїлітської секти ісламу, але унікальна в поєднанні гностицизму, неоплатонізму і інших філософій. Теологічно, друзи вважають себе «ісламською сектою». Друзи називають себе Ахль Аль-Тавгід («Люди Єдності») або аль-Муваххідун (Прихильники об'єднання).
Перехід друза в іншу релігію неможливий, оскільки він означав би і втрату національної приналежності. Друзом вважається тільки той, чиї мати і батько — друзи. Прийняти віросповідання друзів неможливо, оскільки не існує інституту переходу в друзьку віру. Самі друзи, вірячи в переселення душ, стверджують, що кожній людській душі була представлена можливість прийняти друзьке віросповідання в період так званих «відчинених брам» (до 15 століття християнського літочислення, за деякими іншими відомостями — до 12-13 століття). Всі душі, які ухвалили рішення про перехід до друзької віри, перероджуються в друзів, решта душ відмовилася від переходу в друзьку віру.

Друзи приймають доктрину такія («уявна обмовка», яка може використовуватися для заховання справжніх поглядів), згідно з якою вірний, що живе у ворожому середовищі, може зовні прийняти її умовності, зберігаючи в душі дійсну віру. Брехня і дезінформація іновірців заради вигоди громади не є кепським вчинком.
Голанські висоти
Далі наш трекінг продовжується Голанськими висотами - гірським плато вулканічного походження, що тягнеться на схід від Тиверіадського озера (ізр. назва: озеро Кінерет) і долини Хула, і далі, углиб Сирії. Велика його частина знаходиться на висоті більш ніж 1000 метрів над рівнем моря.
Повний похід Голанськими висотами займає близько тижня, хоча багато людей приїжджають лише на день або на вихідні і ходять стежками трекінгу по частинах. Цей шлях, безсумнівно, є однією з найкрасивіших пішохідних стежок Ізраїлю.

Вечеря та нічліг у готелі.
5 день. 20 лютого
Замок лицарів біля Акки. Акко. Тель-Авів - Яффо
Сніданок у готелі.

Їдемо у Древній Акко. Акко також відоме, як місто хрестоносців.

Його вік понад 5 000 років, а історія появи має дуже глибоке коріння. Жителі Ізраїлю, причому навіть ті, що сповідують різну релігію, вважають, що саме на цьому місці були поля та пасовища, які Бог віддав Адаму після того, як вигнав його з раю. А ще ізраїльтяни вірять, що Всесвітній потоп "зупинився" неподалік від тутешніх місць.

У першій половині ХХ століття Акко почав швидкими темпами розбудовуватися за фортечними стінами, а Старе місто швидко перетворилося на центр туризму.
Слід зазначити, що жодне лицарське місто на планеті не збереглося настільки добре, як старе Акко. Буквально «напханий» пам'ятками, Акко є історико-архітектурним заповідником Ізраїлю, а з 2001 року ще й містом всесвітньої спадщини за версією ЮНЕСКО.

Переїз у Тель-Авів. Оглянемо вечірню Яффу.
Яффа або Яффо – одне з найдавніших міст світу, засноване у післяпотопний час сином Ноя - Яфетом. У своїй назві це місто зберегло не тільки данину історії, а й виразний натяк на свою красу (на івриті «Яффа» означає «красива»).

У 1909 році почалося будівництво нового єврейського кварталу (передмістя) Яффо, який отримав назву Тель-Авів. З того часу Тель-Авів виріс до величезного мегаполісу, і зараз Яффо вважається його частиною, його Старим містом. У 1950 році Яффо був об'єднаний з Тель-Авівом і після об'єднання ці міста отримали загальну назву «Тель-Авів – Яффо».
Вечеря та нічліг у готелі.
6 день. 21 лютого
-1-
Трансфер в аеропорт
-2-
Виліт до Львова о 7:20 год
Що не входить у вартість
Ми довіряємо твоєму смаку, тому ти можеш на свій розсуд вибрати куди хочеш піти за додаткову оплату.
 • Додаткове медичне страхування COVID+
  Наполегливо рекомендуємо.
  Покриває щоденні витрати на проживання та харчування (75 $ на день) та новий авіаквиток на повернення до Львова у випадку захворювання на COVID-19
  Вартість - орієнтовно 750 грн (залежить від віку).
 • Особисті витрати
 • Вхідні квитки

Зацікавило?

Просто надішли свій номер телефону і Юля зв'яжеться з тобою найближчим часом

Заходь на каву!

Наш офіс - в центрі Львова! Кава - смачна, офіс - теплий, люди - привітні! Заходь!
Пн-Пт: 10:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
м. Львів, вул. Личаківська 16
Прокласти маршрут
Email+ 38 (093) 898-87-17
Подаруй тур
Шукаєш небанальний класний подарунок? Поїздка - це завжди неперевершені емоції, незабутні враження, якіі точно дадуть зрозуміти наскільки тобі важлива людина, яка отримає такий подарунок.

Просто введи свій номер телефону, і Юля подзвонить найближчим часом, і проконсультує в якому форматі можна оформити подарунок туру.