Паломництво до Святої Землі (Ізраїлю) зі Львова

6 днів

Основна інформація

1
Дати подорожі
Не визначено. Можемо організувати під замовлення
2
Вартість
~675$* + 500 грн
3
Маршрут
Львів - Тель-Авів - Назарет - гора Фавор - Капернаум - Галілейське озеро - річка Йордан - Вифлеєм - Єрусалим - Єрихон - Мертве море - гора Сіон - Тель-Авів - Львів
4
Група
20 осіб

Що входить у вартість

 • Авіапереліт
  З дозволеним багажем 1 валіза (20 кг.)
 • Медичне страхування
  Страхова компанія Grave/VUSO
 • Нічліг
  5 ночей і зі сніданками та вечерями
 • Супровід керівника та духівника групи
 • Усі трансфери за програмою
 • Екскурсії згідно програми

Де все почалося

Ще досі в наших домівках лунає коляда.

Вифлеєм, Єрусалим, Назарет - всі ці міста ми згадуємо в час Різдва особливо. А уявіть як це - бути у цих містах, ходити їхніми вулицями? Або зануритись у води Йордану - тої самої річки, де охрестили Ісуса! Побувати у місці, де народився Христос...
Повірте, це ті відчуття, яких Ви не відчуєте більше ніде, а лиш тут, у місці, де все почалося - на Святій Землі!
Отець Ігор Цмоканич - духівник у паломництво до Святої Землі
о. Петро Іськів
Духівник групи
Священник, докторант біблійного богослов'я Папського Григоріанського університету в Римі, викладач кафедри Біблійних наук УКУ, неодноразово був на Святій Землі.

Програма

1
1 день
Переліт Львів - Тель-Авів

Виліт зі Львов о 16:20 год.

Приліт в Міжнародний аеропорт ім. Бен Гуріона. Здача ПЛР-тесту на COVID-19 (обов'язково).
Трансфер на нічліг в готелі.
2
2 день
Назарет

Сніданок.
Назарет. Храм Благовіщення. Джерело Діви Марії. Церква Архангела Гавриїла.

Саме тут - у Назареті ангел приніс Діві Марії добру звістку і тут пройшло дитинство Ісуса. Місто приваблює безліч паломників з усього світу. Назарет – третє за значимістю християнське місто після Єрусалима та Віфлеєма.
Головною визначною пам'яткою Назарета є чудовий храм Благовіщення – найбільший на Близькому Сході. Церква була побудована на місці колишніх храмів часів Візантії та хрестоносців - це місце давно приваблювало паломників. Всередині величезного церковного комплексу знаходиться печера Благовіщення, в якій архангел Гавриїл повідомив Діві Марії звістку про майбутнє материнство.
Подвір'я та інтер'єр базиліки прикрашені іконами Божої матері із різних країн світу у тому числі України — копією Ікони Божої Матері Зарваницької.
Ще одна важлива споруда біля Базиліки Благовіщення - Церква Святого Йосипа, побудована на місці будинку де проживало святе сімейство. Тут була і майстерня Йосипа. Та найбільше уваги привертає статуя Йосипа, яка зображує його в момент, коли він дізнався, що Марія при надії. Навіть через бронзому статую відчувається його хвилювання в той момент.


Вечеря та нічліг в готелі.
3
3 день
Християнська Галілея, річка Йордан, гора Фавор, Табха

Сніданок. Виселення з готелю.
Гора Фавор – місце Преображення Господнього. Християни традиційно вважають Фавор місцем Переображення Ісуса. Сама назва Фавор в перекладі означає випуклість, котра розміщена у центрі.
У ранньовізантійський період на Фаворському пагорбі було збудовано храм на честь свідків Переображення – апостолів Петра, Якова та Івана (за іншими даними — на честь Ісуса Христа і пророків Мойсея та Іллі). Близько VIII століття тут постає і монастир із прибудованим до нього храмом.
У період хрестових походів украплення на горі Фавор відбудували хрестоносці. Тоді ж на Фаворі було збудовано величний храм та засновано клюнійський монастир.

Табха – тут відбувалося відразу декілька відомих біблейських подій. Тут Ісус Христос зробив чудесне помноження хлібів (обов'язково зайдемо у храм), проголосив Свого учня Петра першим серед апостолів, виголосив Нагірну проповідь про Блаженства і сюди ж з'явився після Свого Воскресіння. Недалечко від Табхи розташований Капернаум – місто Ісуса. За життя Ісуса місто було одним з найбільших та найбагатших на березі Галилейського моря. На початку своєї місії Ісус часто проголошував на його берегах і чинив чудеса. Також тут відвідаємо Церкву дванадцяти Апостолів.

Звісно, на Галілейське озеро ми поглянемо не тільки з берега, а й поплаваємо на кораблику по ньому, а потім - факультативно обід рибою св.Петра (20 – 25 $ з особи).

Ну і нарешті Йордан – місце хрещення Ісуса. Як колись Ісус, так і ми зануримось у води священної річки.

Переїзд до Вифлеєму. Вечеря та нічліг у готелі.
4
4 день
Вифлеєм та Єрусалим

Сніданок.

Безперечно, найважливішим місцем для християн у шумному Вифлеємі є печера, де більше 2000 років тому народився Ісус. Тепер на де Марія народила свого сина, видніється відома у всьому світі Зірка Різдва із чотирнадцятьма променями, яка стала одним із найпоширеніших символів Вифлеєму.
Неподалік від церкви знаходиться Молочний грот – одна з найбільш відвідуваних святинь Святої Землі, до якої прагнуть потрапити паломники з особливою молитовною потребою – благати Пресвяту Богородицю про ласку материнства, зцілення від недугу непліддя, щасливе дітонародження.
Відвідаємо також Поле пастушків - місце в Бейт-Сахурі, на якому Ангел сповістив Народження Христа пастухам, що пасли овець у полі.

Переїзд з Вифлеєму у Єрусалим.

Починаємо з Оливкової (або Єлеонська) гори. Це пагорб на схід від Єрусалима, який відділяє від Старого міста Кедронська долина. На західному схилі Оливкової гори знаходиться Гефсиманський сад, на вершині - християнські святині, пов'язані з Вознесінням Христа, на східному - біблейські поселення Віфанія і Віфагія.
Тут же, на Оливковій горі біля готелю Інтерконтиненталь знаходиться оглядовий майданчик, з якого відкривається найкраща панорама Єрусалима і околиць.
На вершині Єлеонської гори на території монастиря кармелітів знаходиться католицька церква "Отче Наш". Традиційно вважається що на цьому місці Ісус Христос навчав своїх учнів молитися молитви Отче наш. У Клуатрі та коридорах церкви молитву Отче наш можна прочитати на керамічних плитках 140 мовами, зокрема й українською.
Обов'язково відвідаємо церкву «Dominus Flevit», Храм Марії Магдалини («Золоті Куполи»), Церкву Всіх Націй, Гетсиманський сад, Гробницю Діви Марії.

Повернення на вечерю та нічліг у готелі.
5
5 день
Єрихон, монастирі Іудейської пустелі, Мертве море

Сніданок.

Монастир св. Герасима (Єрихон) - один з небагатьох християнських храмів, що залишилися, розташованих в Іудейській пустелі. Засновником його вважається відомий християнський подвижник преподобний Герасим, з ім'ям якого пов'язана легенда про приручення пораненого лева.
Ззовні оглянемо наскельний Монастир «Спокус».

Відпочинок на Мертвому морі та відвідання магазину косметики Мертвого моря.
Ні для кого не секрет, що хоч море й називають "мертвим", воно має багато користі для живих - не дарма на грязях та солях цієї водойми базується багато "рецептів" доглядової косметики, яка відома у всьому світі. А саме купання у водах моря корисне для людей із різними зшкірними захворюваннями. Зрештою, тут цікаво просто полежати на воді і відчути всю силу соленої води, яка впевнено тримає на поверхні.

Повернення в готель на вечерюта нічліг.
6
6 день
Єрусалим, гора Сіон, Via Dolorosa – Хресна Дорога, Стіна Плачу

Сніданок.

Гора Сіон - тут знаходиться гробниця Давида - першого царя Ізраїлю. Для християн Сіон - це будинок з кімнатою Тайної Вечері та будинок апостола Іоанна Богослова, в якому відбулося Успіння Пресвятої Богородиці. Світлиця Тайної Вечері – місце сходження Святого Духа на апостолів у день П'ятидесятниці.

Крім цього сьогодні пройдемося тією самою Хресною Дорогою - Via Dolorosa, якою йшов Ісус. На Хресній дорозі є 14 стацій, кожна з яких символізує певну подію Хресного шляху Ісуса. На Via Dolorosa знаходяться дев'ять з чотирнадцяти зупинок Хресного шляху Христа. Останні п'ять зупинок розташовані на території Храму Гробу Господнього.
Храм Гробу Господнього в християнській частині Старого міста Єрусалима - головна святиня християнського світу. Він є завершенням Хресної Дорогі Ісуса Христа від місяця його засудження до місця смерті. На території Храму знаходиться Голгофа (місце, де Христос прийняв мученицьку смерть на хресті), Гроб Господній (місце його поховання), місце Воскресіння, місце надбання Святого Хреста і ще багато біблейських фішок, таких, як "пуп Землі" та "вівтар голови Адама". До того ж, Храм Гроба Господнього - це ще й архітектурний шедевр у романському стилі з багатьма цікавими деталями, який дійшов до наших днів у вигляді, в якому його було відбудовано в середині ХІІ століття хрестоносцями.

Наприкінці дні відвідаємо Стіну Плачу (Захіний мур) — рештки муру Другого Храму у Єрусалимі, який був зруйнований римлянами на початку нашої ери. Храм був найсвятішою будівлею для юдаїзму. Стіна плачу є залишком західної частини зовнішнього муру Храму, що з'явився від перебудови цієї святині Іродом Великим. На це місце вже багато століть приходить єврейський народ, щоб оплакати загублену святиню.

Переїзд на вечерю та нічліг.
7
7 день
Єрусалим, Тель-Авів, переліт до України

Сніданок. Виселення з готелю.
Трансфер до аеропорту ім. Бен Гуріона. Переліт до України.

* Ціна зазначена станом на 11/01/2022.

** Вартість може змінитися залежно від курсу валют на день оплати.

Що не входить у вартість
Ми довіряємо твоєму смаку, тому ти можеш на свій розсуд вибрати куди хочеш піти за додаткову оплату.
 • ПЛР-тест по прильоту в Ізраїль
  30 $
 • Вхідні квитки та чайові обслуговуючому персоналу
  50 $
 • Додаткове медичне страхування COVID+
  Наполегливо рекомендуємо.
  Покриває щоденні витрати на проживання та харчування (75 $ на день) та новий авіаквиток на повернення до Львова у випадку захворювання на COVID-19
  Вартість - орієнтовно 750 грн (залежить від віку).
 • Факультативні програми (обід рибою св. Петра)
  20-25 $
 • Особисті витрати

Зацікавило?

Просто надішли свій номер телефону і Юля зв'яжеться з тобою найближчим часом

Заходь на каву!

Наш офіс - в центрі Львова! Кава - смачна, офіс - теплий, люди - привітні! Заходь!
Пн-Пт: 10:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
м. Львів, вул. Личаківська 16
Прокласти маршрут
Email+ 38 (093) 898-87-17
Подаруй тур
Шукаєш небанальний класний подарунок? Поїздка - це завжди неперевершені емоції, незабутні враження, якіі точно дадуть зрозуміти наскільки тобі важлива людина, яка отримає такий подарунок.

Просто введи свій номер телефону, і Юля подзвонить найближчим часом, і проконсультує в якому форматі можна оформити подарунок туру.