Свята Земля

Партнерський виїзд

Основна інформація

1
Дати подорожі
Не визначено. Можемо організувати під замовлення
2
Вартість
~ 895$ +500 грн
3
Маршрут
Єрусалим – гора Сіон – Поле Пастушків – Вифлеєм – гріб Господній – Назарет – Кана Галілейська – Єрихон
4
Група
50 місць

Що входить у вартість

 • Супровід священника та керівника групи
 • Авіапереліт
 • Всі трансфери згідно з програмою
 • Проживання в готелях 3*, 4*
  по 2 – 3 особи в номері зі сніданками та вечерями

Свята Земля - Земля Біблії, П'яте Євангеліє

І справді, той, хто читав і знає Новий Завіт, почуватиметься тут ніби вдома, його паломництво буде як пригадування, чи точніше, впізнавання давно відомих і добре знаних місць, і нібито самі собою вставатимуть перед очима євангельські події: тут Христос виходить із вод Йордану, прийнявши хрещення, на цьому камені Він споживає обід своїх учнів-рибалок, під цими оливами молиться востаннє, благаючи відвернути від Себе смертну чашу. Той, хто вже побував на Святій Землі, свідчить, що, мандруючи нею, добре уявляв собі, як тут ходив Христос. Адже ця земля, як жодна інша, не піддалася часу, не втратила дихання Христової епохи, не позбулася найважливіших її рис. І все, що вона дає відчути і пережити, можна відчути й пережити лише тут – і більше ніде у світі.
День 1.
Зустріч в аеропорту, виліт до Тель-Авіва.
Приліт в місцевий аеропорт. Перетин кордону. Трансфер до готелю у Вифлеємі.
День 2.
Сніданок. Переїзд до Єрусалима, Оливна гора, Монастир "Paternoster". Панорама Єрусалима. Церква "Dominus Flevit" ("Сльоза Господа").
"Церква Всіх Націй" – Страстей Господніх. Гетсиманський сад. Гробниця Діви Марії. Гора Сіон: гробниця Царя Давида.
Місце Тайної Вечері та сходження Святого Духа на апостолів у день П'ятидесятниці. Бенедиктинський монастир – місце Успіння Пресвятої Богородиці. Церква "Співаючого когута". Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.
День 3.
Сніданок. Via Dolorosa – Хресна Дорога. Храм Гробу Господнього, Голгофа, Камінь помазання, Гріб Господній. Вифезда – "овеча купіль". Церква св. Анни – місце Різдва Пречистої Діви Марії. Стіна Плачу. Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.
День 4.
Сніданок. Поле Пастушків. Вифлеєм, Храм Різдва Христового.
— розташована на території Палестинської автономії діюча церква, побудована прямо над печерою, де з'явився на світ Ісус. Будівля, зведена майже півтори тисячі років тому, дійшла до нашого часу з незначними змінами.
Що точно варте Вашої уваги:
Зірка Різдва на місці, де Марія народила свого сина, відзначено 14-конечною срібною зіркою, вмонтованою в мармурову підлогу.
Чудотворна ікона Божої Матері «Віфлеємська» (або «Радісна») — єдина в світі ікона на якій Божа Матір посміхається.
Ясла Христа — справжня годівниця для худоби, або ясла, в які поклали новонародженого. Зовнішню частину католики обклали мармуром і запалили 5 лампад.


Наступна зупинка - Молочна печера.

Молочний грот у Вифлеємі – одна з найбільш відвідуваних святинь Святої Землі, до якої прагнуть потрапити паломники з особливою молитовною потребою – благати Пресвяту Богородицю про ласку материнства, зцілення від недугу непліддя, щасливе дітонародження. Це місце, де безнадія і відчай відступають перед благодаттю довіри до Бога і сподівання на Його безмежну милість. Це місце незбагненного чуда, яке свідчить, що діти приходять у світ із Божої волі і Божої ласки.

Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.
День 5.

Сніданок. Гора Тавор. Кана Галилейська – місце першого чуда Ісуса Христа – перетворення води в вино на весільній гостині. Відновлення подружніх обітниць для одружених паломників. Назарет. Храм Благовіщення. Джерело Діви Марії. Храм св. Йосифа. Повернення до готелю у Назареті. Вечеря. Нічліг.
День 6.
Сніданок. Гора Блаженств – місце нагірної проповіді Ісуса Христа. Табха – храм помноження хлібів і риб. Мінза Крісті – церква Первенства Петра. Капернаум – "місто Ісуса", місто в Галілеї на північному березі Галілейського моря, де Ісус провів більшу частину свого місіонерського життя (з 30 до 33 років).
Місто названо на честь старозавтнього пророка Наума.
За часів Ісуса Капернаум був одним з найбільших міст на березі Галілейського моря. На початку Своєї місії Господь багато разів проголошував на його берегах Слово і чинив чудеса.

Переїзд до Вифлеєму, поселення в готель. Вечеря, нічліг.
День 7.

Сніданок. Йордан – місце хрещення Ісуса, відновлення обітниць Хрещення у ріці Йордан. Переїзд до Єрихона. "Дерево Закхея". Відпочинок на Мертвому морі. Наскельний Монастир "Спокус" (без підйому на гору). Монастир св. Герасима. Повернення до готелю. Вечеря.
День 8.
Сніданок. Ранкове виселення з готелю. Яффа. Переїзд до аеропорту. Повернення додому.
Ми залишаємо за собою право змінювати порядок програми залежно від обставин та без втрати значимості об'єктів.
Що не входить в вартість
 • Вхідні квитки згідно з програмою та чайові обслуговуючому персоналу
  50 $ з особи
 • Факультативні програми: обід "рибою святого Петра"
  20 – 25 $ з особи
 • Факультативні екскурсії
  Обід "рибою святого Петра" (20 – 25 $ з особи)
 • Кораблик по Галилейському морі
  10 $
 • ПЛР тест для вильоту
 • ПЛР тест в Тель-Авів
  орієнтовно 28$
 • Медичне страхування

Зацікавило?

Просто надішли свій номер телефону і Юля зв'яжеться з тобою найближчим часом

Заходь на каву!

Наш офіс - в центрі Львова! Кава - смачна, офіс - теплий, люди - привітні! Заходь!
Пн-Пт: 10:00-18:00
Сб-Нд: вихідні
м. Львів, вул. Личаківська 16
Прокласти маршрут
Email+ 38 (093) 898-87-17